rasa psa akita

 

Światło osprzętu x2 – $ 10

Żarówka UVB – 20 $

Światło UV Oprawa – 15 $

Termometr / higrometr – $ 12

Suplement wapnia – 5 $

Multi-Vitamin Supplement – $ 7

Razem Start-Up Jednostka Ilość Koszt: $ 250

Nie obejmują Skały, Dzienniki, Naczynia żywności LUB Skore, ponieważ Elementy te mozna znaleźć LUB utworzone za darmo. Jednakże, jeśli trzeba Kupić te przedmioty, Moga łatwo dodawać kolejne $ 50 na Łączna Cene. Mozna rowniez użyć Wyższej Polki żarówek grzewczych, ABY osiągnąć odpowiednie Temperatury dla konkretnej sytuacji. Ponownie, dodając zrobić całości.

Nawet ci, którzy kupują Randki niezbędne Elementy potrzebne zrobić stworzenia wspaniałej Obudowy Moze Nie zdają sobie Sprawy z kosztów stałych, ktoré sa związane z utrzymaniem. Dziecko nieletnich smoki Moga Jeść zrobić 50 świerszczy dziennie wraz z Codziennej dawkę WARZYW, Które Moga STAC SIĘ DOSC kosztowne, jeśli nie nie Kupić owady luzem. Wedlug przybliżonych szacunków owadów i Warzyw byłoby okolo 20 $ tygodniowo. Nie zapominajmy, koszty zastąpienia żarówek UV co najmniej Raz w Roku, weterynarza Badań kontrolnych, odnowienia witamin, zastępując przepalone żarówki Ciepła i tak Dalej.

Jak widac, kupując brodaty smok moze Szybko STAC SIĘ kosztownym przedsięwzięciem. Chociaż, po umieszczeniu w perspektywie 300 $, ABY dostać Wszystko, Czego potrzebujesz, aby DOSC tanie wagowo porównaniu Do Gadow, Które kosztują ponad 500 $ za zwierzę w Spokoju. Po ominąć początkowy Jednostka Ilość Koszt rozruchu i pierwszym Roku ogromnego apetytu Twojego beardie ZA, wydatki Maja tendencję zrobić spadku Całkiem Sporo. Bedziesz spędzać znacznie mniej karmić dorosłego, i bedzie mial TYLKO Zwykłe żarówki i witaminowe Zamienniki wraz z weterynarza sprawdzić SIĘ martwić. Przynosząc Swoje miesięczne opłaty w dół, ABY z grubsza 45 $. O TAKIE samo Jak to bedzie kosztować Karmic Dobrej wielkości psa.

Znajdź więcej ważnych Informacji PRZED zakupem Brodatego Smoka NA Joselyn Stronie internetowej trosce ö brodaty smoki . TUTAJ znajdziesz informacje W na pewno chodziło Wszystkich aspektów Opieki beardie Tym zakupem, karmienia, Hodowli, zapobiegania chorobom i więcej.

Wszystkiego najlepszego, Joselyn Rodos

Artykuł dzięki:

Author: odlotowepsy.pl

Share This Post On