schronisko gdansk

Jeśli LUDZIE używają analiza ‚rozumie SIĘ konce, ABY rozwiązać Problemy, A potem, w czasach, naruszają sztywną Strategie zmniejszania różnicy.

 

Zrozumienie zalezy od Trzech warunków:

• Konsekwencja

 

• Korespondencja

• ZWIĄZEK Z tlem.

Spójność oznacza, že dana osoba JEST W powyżej tygodnia połączyć wzór, dzieki czemu Randki Części sensu. Zrozumienie Tego Problemu JEST konieczne. Na Przykład, CO MA następujące analogia oznacza? Pnie Drzew SA słomki dla spragnionych Liščí i gałęzi. Oznacza się NIC Chyba ZE dana osoba JEST W powyżej tygodnia nawiązać połączenie oo PNI Drzew, słomki i przenoszenie cieczy. Gdy dana osoba widzi połączenie, A następnie stwierdzenie ma sens I JEST zrozumiałe.

schronisko gdansk

Korespondencja oznacza, že istnieje Związek Między wewnętrznymi Reprezentacji danej osoby W I Materiał JEST zrozumiałe. Problem Solver muszą odnosić SIĘ zrobić Tego Problemu. Na Przykład, Człowiek Idzie zrobić domu Pacjenta, ABY sprawdzić SWOJĄ pooperacyjnego powrotu zrobić Zdrowia. O ile w domu, osoba słucha Pacjenta informując corke: „Musisz zrobić ISC Nici dostać rybę na kolację”. CO To Jest pasmo? Faktycznie, Nic JEST plac; jednak jednostka nie nie moze Zrozumieć to słowo, Chyba ZE powstał w miejscu budowy, Gdzie jest na powszechnie stosowane frazy.

Trzecim elementem porozumienia JEST najbardziej podstawowym. Osoba Musi Mieć jakas wiedzę ogólna w celu zrozumienia. Bez fundamentu następnie zrozumienie Nie moze sie zdarzyć osoba Musi znać Podstawy pierwszej kolejności. CZY ktos Kiedyś próbował uciec PRZED chodzenia? Przed zrozumienie i rozwiązywanie Problemów, mając podstawowa wiedzę JEST konieczne.

Dokladnie rok Temu, byłem w wynajętym domu sytuacji z moim przyjacielem Amy Jako housemate. Właścicie l domu byl wojowniczy, straszne i Znaczy osoba miałem unikać wagowo miarę Możliwości. Artykuł dzięki:

Author: odlotowepsy.pl

Share This Post On