wybor kaganca dla psa

wybor kaganca dla psa

wybor kaganca dla psa

Użyj Formy „Być”, ABY stworzyć Żywe Opisy swoich poddanych.

Przykład: Jane byla Wysoka, długonoga KOBIETA z długimi blond Włosy.

Użyj Formy „Być”, ABY wyrazić trwającego działania.

Przykład: Dick byl Już spóźniony, KIEDY zablokowane Klucze w samochodzie.

Przykład: Jane przenosi SIĘ zrobić Seattle, ABY pracować dla Starbucks.

Teraz, ZE Znasz różnicę Pomiędzy pasywnym (zły) i Aktywnej (dobrze) głosem, JAK mozna naprawić SWOJĄ historie?

wybor kaganca dla psa

Wiele programów gramatyki Maja USTAWIENIA, Które wybrać, ABY zachęcić Było zrobić wyeliminowania pasywnych Ždáň głosowych. Znajdź na ustawienie, włącz idź, A następnie oglądać ilu ZDANIA, ZE podkreśla na zielono. (Word podkreśla Zle gramatyki oo Zielona Linia). Jak to wiem?

„Uh hem”. Tak, aby Jest mi Znowu macha moje rece. Pisze suspens romantyczny i ostatnia rzeczą, ktora chcesz zrobić, aby wyrzucić mojego czytelnika z historią, Bo napisałem „informacja”, zdanie NIE Aktywny.

Mozna po prostu obraz JEST?

wybor kaganca dla psa

Zle: Charley Byl ścigany przez las nożem uzbrojonych wariatem.

Dobrze: nóż szaleniec władania Charley ścigany przez las.

Jeśli Nie Masz sprawdzania gramatyki, A następnie przejść przez pisemnej pracy i podświetlić Randki „za” czasowników (AM, JEST, JEST, byl, Były Być bytu i bylo), A następnie starać SIĘ wyeliminować Między Polowa Dwie Trzecie swojej biernej.

wybor kaganca dla psa

Przekształcanie Ždáň głosowych pasywnych zrobić aktywnych zdaniach Głos JEST DOSC łatwe. Po znalezieniu bierny zdanie głosową Obiekt bedzie na początku ZDANIA zamiast na końcu.

Znajdź Obiekt (kto LUB CO Robi akcję) i umieścić to słowo JAKO PIERWSZY. Znajdź Obiekt (Przedmiot, co się robi) i umieścić, Ze na końcu.

Przykład: Dick został ugryziony przez psa.

Przykład: Bit placki Dick.

Innym Dobrym sposobem, ABY obniżyć biernej JEST łączenie Ždáň, Albo je korygować, ABY przekazać SWOJĄ pierwotną Myśl w nowym, mocniejszym, Aktywny sposób.

Podsumowując, należy pamiętać, aby: Bierna „opowiada” Historie, o Głos czynny „pokazuje” Historie zrobić swojego czytnika. Jeśli mozna popełnić Tego na Pamięć, Jestes na najlepszej Drodze zrobić pisanie Dobrych fikcję i przyszłą autorowi.

Pracował dla Mnie!

Artykuł dzięki:

Author: odlotowepsy.pl

Share This Post On