wybor psa strozujacego

 

Leczenie Flea Bites na ludzkich – Jakie Home Remedies Dostępny

Pchły Nie TYLKO gryźć i żyć Swoje zwierzeta, Gryza Ludzi Też. Typowa ludzka reakcja na ukąszenie pchły JEST powstawanie Małych, twardych, Czerwonych, lekko podniesiony, swędzenie miejscu budowy bez obrzęku. Niektórzy moga wystąpić krwawienia, szczególnie jeśli ugryziony termin oddania JEST porysowana. Pojedynczy punkt przebicie spowodowane pcheł JEST Zwykłe widoczna w środku kazdego MIEJSCA.

ukąszenia pcheł Zwykłe występują na nogach i Kostek. Różni LUDZIE MAJA Różne reakcje na fleabites. Niektórzy LUDZIE SA całkowicie nieatrakcyjne pcheł i Nie SA zależne od obecności pcheł, podczas gdy inne urządzenia Moga Być „Atrakcyjne” i wrażliwe na pchły powodując poważnych reakcji alergicznych na Nich kęsami.

Zobacz kilka zdjęć z ukąszeniami pcheł na ludziach

 

Cóż, Jak leczyć ukąszenia pcheł na człowieka? Przed uruchomieniem SIĘ Do Lekarza Rodzinnego, ABY SIĘ udać zrobić dermatologa, oto kilka domu środków zrobić Leczenia ukąszenia pcheł na człowieka.

 

1. Po Pierwsze, Ważne JEST, ABY zachować oparzone Czyste. Umyć gryzie z jakimś antyseptycznym balsamem LUB mydła. Użyciu Zimnej Wody, ale zapobiec stosowanie ciepłej LUB Gorącej Wodzie, ponieważ moze Maja tendencję zrobić stymulowania swędzenie

2. Po Drugie, zastosować zimny kompres na ukąszenia, ABY zmniejszyć obrzęk.

3. Nie zarysować powierzchnię zapalenie gdyż moze prowadzić do zrobienia Otwartych ran i zakażeń Wtórnych.

4. Jeżeli obszar dotknięty JEST odczytywany i obrzęk, mozna zastosować Łagodny krem ??sterydowy Jak 1% hydrokortyzonu krem. Aby powinno byc łatwo Dostępna Z każdej farmacji bez konieczności recepty. Hydrokortyzon pomaga w redukcji zapalenia Szybko. Ewentualnie, jeśli Masz butelkę galmanu balsam w domu, aby moze tez pomoc.

5. Bardzo często swędzenie spowodowane przez fleabites Moga Być Bardzo intensywne. Artykuł dzięki:

Author: odlotowepsy.pl

Share This Post On